Easy As It Is


Jeansy i biały t-shirt. Połączenie idealne, w którym nie da się źle wyglądać. Połączenie które każda z nas miała nieraz na sobie. Połączenie które przez wiele lat było przeze mnie uznawane jako zbyt nudne, by pokazywać je na blogu... Tak, tak - przez długi czas myślałam, że jeśli będę pokazywać Wam tego typu zestawy to stwierdzicie że są pospolite i mało odkrywcze. Ale przecież nikt nie powiedział, że każdym strojem trzeba "odkrywać modową Amerykę"

Moje myślenie na szczęście się zmieniło. Zamiast głowić się co by tu "niesamowitego" pokazać i przerzucać w tym celu masę ubrań z zapchanej szafy (jak to robiłam dawniej), postanowiłam przygotować stylizację z tym co zostało w mojej garderobie po "wielkim sprzątaniu". A zostały oczywiście białe t-shirty i jeansy. I właśnie dlatego to one odgrywają główną rolę w mojej dzisiejszej stylizacji. Mimo wszystko mam nadzieję, że nikt nie uzna jej za nudną :)

ENG: Could you believe that a few years ago I thought white tee and jeans combination is too boring for the blog? Silly me, right? Now I know that rather than showing you a very complicated outfit which you may like but you won't wear in your normal life, it's better to show something which makes you think "damn! she looks good in this, so maybe I'll try it on me". I know that I look good in white tee and jeans, because let's be honest - everybody does! So why not showing it to you guys?! Maybe you won't say "wow" but you gonna probably say "damn!" ;)
Sylwia
 
fot. gootex ♥

top - Mango (podobny TUTAJ i TUTAJ/similar HERE & HERE)
jeans - Pull&Bear (podobne TUTAJ/similar HERE)
pasek/belt - Tally Weijl (podobny TUTAJ/similar HERE)
buty/shoes - Guess by Marciano (podobne TUTAJ/similar HERE)
okulary/glasses - Stradivarius (podobne TUTAJ i TUTAJ/similar HERE & HERE)

No comments:

Post a Comment