Watch Me

Od pewnego czasu zwracam baczną uwagę na jakość ubrań, które kupuję. Mimo że czasem nadal zdarza mi się popełniać modowe grzeszki, to jednak na własnej skórze (dosłownie!) przekonałam się że bluzka z poliestru nie może się równać z tą wykonaną z wiskozy czy jedwabiu (choć niestety dwie ostatnie bardziej się gniotą), a nawet najgrubszy akrylowy sweter nie da tyle ciepełka co ten cieniutki z wełny. 
Jakość a nie ilość to główna zasada tzw. slow fashion. Tyczy się ona nie tylko ubrań ale również wszelkiego rodzaju dodatków. I choć w tej kategorii mam wiele na sumieniu, to ostatnio w moje ręce (a właściwie na moją rękę) trafiła rzecz, która sprowadziła mnie na dobre tory. Zegarek Daniel Wellington (bo to o nim mowa) zdecydowanie wpisuje się w ideę slow fashion. Ja wybrałam model Classic Sheffield - klasyczny z dość dużą (36mm średnicy) tarczą jak na zegarek damski. Dla mnie to ogromna zaleta tego modelu, bo nadaje całości to przysłowiowe coś. Jednak jest to tylko jedna z wielu propozycji marki DW, więc pewnie każda z Was znajdzie tam zegarek idealny dla siebie.
Jeśli zainteresował Was mój wpis to mam dla Was dobrą wiadomość. Na hasło smells-like-fashion dostaniecie 15% zniżki na dowolny zegarek Daniel Wellington na stronie www.danielwellington.com/pl/
Kod ważny do 31.03.2016 r.

ENG: Hey guys! I have 15% off coupon code for all Daniel Wellington watches. Code is smells-like-fashion. Enjoy your shopping on www.danielwellington.com/pl/ ;)
♥ 
Sylwia
fot. my Instagram (HERE)
Post we współpracy z Daniel Wellington

No comments:

Post a Comment