It's INSTA time!

Kochani! Ostatnio dopadło mnie jakieś choróbsko i niestety nie miałam jak dla Was przygotować posta ze stylizacją. Jednak żebyście nie myśleli że o Was zapomniałam, postanowiłam dodać coś innego. 
Na Facebooku zdarza się, że wrzucam moje Instagramowe zdjęcia, jednak na blogu to się jeszcze nie zdarzyło. A jak mówi stare dobre porzekadło - zawsze musi być ten pierwszy raz, więc dodaję kilka zdjęć i zapraszam Was serdecznie na mój INSTAGRAM (klik)
A co na nim znajdziecie?

Selfie - czym byłby Instagram bez kilku selfie?! ;)

Stylizacje - zdjęcia niepublikowanych na blogu stylizacji. Najczęściej pstrykane do lustra na chwilę przed wyjściem z domu. Więc jeśli moich blogowych postów Wam mało, to tam znajdziecie znacznie więcej tzw. ootd.

Ciuchy - zanim trafią na blog jako fragment moich stylizacji trzeba pochwalić się nowymi "zdobyczami". Ostrzegam! W tej kategorii zdecydowanie przeważają buty ♥ #shoeaddict

Instadaily - z życia Sylwii ;)

Mieszkanko - część z Was na pewno zauważyła, że jakiś czas temu na parę miesięcy porzuciłam blogowanie. Teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że jednym z powodów było bardzo intensywne urządzanie nowego mieszkanka. Chciałam oszczędzić Wam postów w których tłem byłyby popularne markety budowlane i z wyposażeniem wnętrz, ale efektem tych starań pochwalić się mogę ;)

Bzdetki -  różne różności

Kwiaty - jak chyba każda kobieta je uwielbiam i choć przyznam się szczerze, że nie mam do nich "ręki" i praktycznie zaraz mi wszystkie usychają to nie wyobrażam sobie mieszkania bez świeżych kwiatów. Dlatego na Insta też jej znajdziecie.
 Mam nadzieję, że to co zobaczyliście Wam się spodobało i wpadniecie na mój Instagram. Będzie mi szalenie miło jak zostaniecie tam na dłużej i zaobserwujecie.

ENG: Whoop! whoop! Do you know that I have an Instagram account?! If not, you have to check it right now! (and if you follow me, I'll be super happy!) What kind of photos you could expect? Well... selfies of course, lots of ootd (not published on my blog), clothes, shoes (actually a lot of shoes #shoeaddict), photos of my flat, flowers and a looooooot more. So don't hesitate and CLICK HERE to join my Instagram world ;)
Sylwia

No comments:

Post a Comment